SGBK VIP komanda

Saulius Paliūnis (Alfasteps)

ALFA STEPS sporto klubas Vilniuje – unikalus visoje šalyje. Tai vienintelis sporto klubas, taikantis mediciniškai pagrįstas ir individualiai subalansuotas sporto, sveikatingumo ir reabilitacijos paslaugas savo klientams.
ALFA STEPS sporto klubo komanda – patyrę kineziterapeutai, puikiai susipažinę tiek su įvairiausiais skirtingų asmenų sporto ir sveikatingumo poreikiais, tiek su moderniausiais medicinos tyrimais. Dėl šios priežasties, jie puikiai suvokia, jog nuostata ,,sportas sveikata“ ne visada atitinka realybę, o norint užtikrinti sportavimą, kuris teikia ilgalaikę naudą Jūsų sveikatai, būtina subalansuota sporto ir sveikatingumo programa Jūsų unikaliems kūno poreikiams.
Taigi, mes ne vien sudarome sąlygas sportuoti, bet ir užtikriname, jog Jūs sportuotumėte taip, kad fizinė veikla iš tiesų padėtų Jums siekti savo sveikatingumo ir kitų gyvenimo tikslų. Tuo ALFA STEPS sporto klubas yra unikalus visoje šalyje.

Romas Daugnora (Artcure)

ARTCURE® tai produktas kuris sumažina spaudimą stuburo nervams mechaniškai sumažinant tarpslankstelinio disko, kuris yra pažeistas išvaržos, tūrį.
ARTCURE® – sudėtyje esančių natūralių aliejų molekulės sąveikauja su pažeisto disko branduoline mase ypatingu osmosiniu būdu. Fibrozinis žiedas yra nevaskuliarinė membrana, kurios pralaidumas kontroliuojamai padidėja atsiradus disko išvaržai. Padidėjęs pralaidumas palengvina natūralių aliejaus molekulių įsiskverbimą į pulpozinį diską ir sumažina želatininės struktūros osmosinį slėgį.
Pleistras stuburo išvaržoms mažinti. Nereikalinga operacija turint stuburo išvaržą kaklo ar juosmens srityse. Diskomfortas sumažėja ar išnyksta per 24 valandas.

Birutė Velykienė (Bendravimo Akademija)

Dirbame, kad geri taptų dar geresni!!! Mokymai ir asmeninės konsultacijos.
Išmokus įtaigiai kalbėti, efektyviai vadovauti, lengvai bendrauti,  konfliktus paversti naudingais sutarimais, sėkmingai derėtis ir pardavinėti… galima IŠ ESMĖS PAKEISTI verslo rodiklius bei komunikaciją organizacijoje ir SUKURTI savo asmeninio gyvenimo KOKYBĘ.
Efektyvaus bendravimo (komunikacijos) nauda įmonei:
• apyvartos ir pelno augimas
• sąmoningi ir motyvuoti darbuotojai
• trokštamas įmonės įvaizdis
• patraukli organizacinė kultūra
Asmeninių konsultacijų nauda:
• Emocijų, proto ir kūno balansas
• Greitesni vidiniai pokyčiai
Naudojame naujausias verslo vadybos, neurolingvistinio programavimo (NLP), ugdomojo vadovavimo, emocinio intelekto (EQ) ugdymo žinias bei technikas. Ir, svarbiausia, išmokome jomis naudotis.

Diana Zasimauskienė (Dantų metodai)

Dantų metodai – tai mūsų šeimos odontologijos centras, skirtas visai Jūsų šeimai: gydome ir konsultuojame nuo mažylio iki senolio.

„Mūsų darbe labai svarbu atrasti individualų ryšį su pacientu, nes kiekvieno žmogaus klinikinė situacija, savimonė, temperamentas yra labai skirtingi. Būtina į visa tai atsižvelgti, kad būtų priimti teisingi sprendimai. Manau, tik taip galime pasiekti puikių rezultatų!”

Gyd. Darius Zasimauskas

TEIKIAME VALSTYBĖS
Kompensuojamos paslaugas
Mūsų klinikoje teikiama iš valstybinės ligonių kasos biudžeto kompensuojama dantų protezavimo paslauga.
Kompensuojamas paslaugas gali gauti:
Pensininkai
Vaikai
Neįgalieji
Asmenys, kuriems buvo taikytas gydymas dėl burnos, veido ir žandikaulių onkologinės ligos

Kaip gauti kompensaciją?
Tiesiogiai kreipkitės į savo šeimos bendrosios praktikos gydytoją poliklinikoje ar šeimos klinikoje, kuris išrašytų siuntimą ir užregistruotų Jus dantų protezavimo paslaugoms gauti;
Po registracijos iš karto su asmens dokumentu galite kreiptis į mus ir mes Jus registruojame dantų protezavimo darbams.

Kokia suma kompensuojama?
Dažniausiai suteikiama kompensacija yra iki 561,35 Eur, o išimtinais atvejais – iki 1727,20 Eur (nustato konsiliumas);
Vaikams iki 286,49 Eur, išimtinais atvejais iki 1727,20 Eur (nustato konsiliumas).
Nuo 2021 m. sausio 1 d. nebeliko dantų protezavimo eilės.

Dalia Kuzmickienė (EKBI – epapildai.lt)

Maisto papildai organizmo stiprinimui, atstatymui, papildymui.
Maisto papildai su Kordicepso ir Ganoderma grybų ekstraktais – gali veikti kaip natūralus antibiotikas, turi priešuždegiminį poveikį, gali padėti atsistatyti po ligų, mažina nuovargį, stiprina imunitetą. Sudedamosios dalys – natūralūs produktai.
Europos, Azijos ir Amerikos šalyse Kordicepso ir Ganodermos papildai vartojami siekiant teigiamo poveikio organizmui esant šiems sutrikimams:

• Kvėpavimo sutrikimai
• Imuninės sistemos nusilpimas
• Inkstų pažeidimai ir ligos
• Astma
• Kepenų patinimas (uždegimas), kurį sukelia hepatito B virusas (hepatitas B)
• Seksualinės problemos
• Kvėpavimo sutrikimai
• Plaučių infekcijos
• Aukštas cholesterolio kiekis
• Kepenų sutrikimai
• Silpnumas
• Kiti sutrikimai

Jolita Ramanauskaitė-Stankevičienė (Jolitos studija)

AROMATERAPIJA yra nuostabus įrankis, padedantis pakeisti sintetines medžiagas natūraliomis, subalansuojantis emocijas ir padedantis gyventi pilnavertiškai.
Aromaterapijos pagalba atliekamas aroma psichologijos testas, kuris per kvapą atveria žmogaus giliausias sielos kerteles ir padeda pašalinti įsisenėjusius blokus, kurie trukdo gyvenime judėti į priekį. Eterinis aliejus turi mažiausią molekulę, kuri geba greičiausiai prasiskverbti į žmogaus kūną. Eterinio aliejaus kvapo molekulės akimirksniu pasiekia žmogaus smegenis – limbinę sistemą, kurios neuronai atsakingi už uoslės jutimą, autonomines funkcijas, emocijas ir elgseną. Terapinės kokybės eteriniai aliejai naudojami sveikatai atstatyti ir palaikyti.
Jolita Ramanauskaitė – Stankevičienė, licencijuota sveikatingumo trenerė, tinklaveikos projektų vystytoja, Young Living nepriklausoma partnerė, lektorė, nuo 2009 metų praktikuojanti Prancūzijos aromaterapijos mokyklos siūlomus eterinių aliejų naudojimo būdus, sertifikuota „Raindrop Technique“ masažo technikos Master klasės praktikė, paskaitų ciklo „Kvapų ekspertas per 10 savaičių. Sveikatos įrankis jūsų namuose“ iniciatorė ir lektorė.

Edita Čiapienė (Kinesis)

KINESIS sveikatingumo studijoje atliekamas laikysenos ir sveikatos būklės vertinimas išskirtiniu kompiuterizuotu ir manualiniu būdu, stuburo, sąnarių problemų kompleksinis sprendimas:
• Kūno sistemų veiklos, ląstelių voltažo vertinimas, korekcija JAV mokslininkų patentuotu kompiuteriniu būdu;
• Laikysenos, asimetrijų vertinimas, įtemptų, spazmuotų, silpnų raumenų ir jų grandinių testavimas;
• Grupinės ir individualios treniruotės su mediko priežiūra;
• Gydomasis masažas;
• Kineziterapija; manualinė terapija; sąnarių mobilizacija; kineziologinis teipavimas;
• Raumenų elektrostimuliacija;
• Impulsinė magnetinio lauko terapija;
• Ląstelių Biomoduliacija (suardomas lėtinio skausmo, ligos uždaras ratas, „užkuriamas“ sveikimo procesas).