SGBK VIP komanda

Birutė Velykienė (Bendravimo Akademija)

Dirbame, kad geri taptų dar geresni!!! Mokymai ir asmeninės konsultacijos.
Išmokus įtaigiai kalbėti, efektyviai vadovauti, lengvai bendrauti,  konfliktus paversti naudingais sutarimais, sėkmingai derėtis ir pardavinėti… galima IŠ ESMĖS PAKEISTI verslo rodiklius bei komunikaciją organizacijoje ir SUKURTI savo asmeninio gyvenimo KOKYBĘ.
Efektyvaus bendravimo (komunikacijos) nauda įmonei:
• apyvartos ir pelno augimas
• sąmoningi ir motyvuoti darbuotojai
• trokštamas įmonės įvaizdis
• patraukli organizacinė kultūra
Asmeninių konsultacijų nauda:
• Emocijų, proto ir kūno balansas
• Greitesni vidiniai pokyčiai
Naudojame naujausias verslo vadybos, neurolingvistinio programavimo (NLP), ugdomojo vadovavimo, emocinio intelekto (EQ) ugdymo žinias bei technikas. Ir, svarbiausia, išmokome jomis naudotis.

Daiva Karmazienė (Zinzino)

Sprendimai ILGALAIKEI SVEIKATAI pagrįsti kraujo ląstelių analize. Kraujo tyrimai parodė, kad šis profilis yra glaudžiai susijęs su sveikatos būkle. Taip yra todėl, kad kraujo lipidų profilis perteikia riebalų tipus, iš kurių jūsų organizmas formuoja ląsteles ir audinius, įskaitant ląstelių membranas.
Šis naujas metodas, skirtas riebalų rūgščių profilio kraujyje analizei, yra patvirtintas kaip tinkantis mitybos tyrimams.

Dalia Kuzmickienė (EKBI – epapildai.lt)

Maisto papildai organizmo stiprinimui, atstatymui, papildymui.
Maisto papildai su Kordicepso ir Ganoderma grybų ekstraktais – gali veikti kaip natūralus antibiotikas, turi priešuždegiminį poveikį, gali padėti atsistatyti po ligų, mažina nuovargį, stiprina imunitetą. Sudedamosios dalys – natūralūs produktai.
Europos, Azijos ir Amerikos šalyse Kordicepso ir Ganodermos papildai vartojami siekiant teigiamo poveikio organizmui esant šiems sutrikimams:

• Kvėpavimo sutrikimai
• Imuninės sistemos nusilpimas
• Inkstų pažeidimai ir ligos
• Astma
• Kepenų patinimas (uždegimas), kurį sukelia hepatito B virusas (hepatitas B)
• Seksualinės problemos
• Kvėpavimo sutrikimai
• Plaučių infekcijos
• Aukštas cholesterolio kiekis
• Kepenų sutrikimai
• Silpnumas
• Kiti sutrikimai

Dalia Paulauskienė (ReinPlatz / Juvilda)

SPA jūsų namuose! Pradžiuginkit save, atgaivinkit veido odą vos per 15 min. Drėkinančios, maitinančios, balinančios ir prieš raukšlinės ReinPlatz natūralios kosmetinės lakštinės veido kaukės. Patogus naudojimas, išskirtinė kokybė ir puikus efektas. Pagaminta Pietų Korėjoje, sertifikuota Europoje. Kaukių gamybai naudojami natūralūs kruopščiai parinkti Rytų Azijos augalai.

Darius Kiaulakis (Personalizuotas.lt)

Geresnė savijauta kasdien, kai sava čiužinio pusė pritaikyta asmeniškai. Ar žinojai, kad net vientisas dvigulis čiužinys gali turėti dvi skirtingas miegojimo puses pritaikytas JAI ir JAM? Pagaminsime tokį personalizuotą čiužini! Kaip?
Ant simuliacinės lovos sukuriame čiužinio modelį, pagal kiekvieno kliento individualias kūno ypatybes (ūgį, svorį, nugaros linkį, pečių juostą, klubų apimtį ir kt.), atsižvelgiant į kiekvieno iš jų įpročius, gyvenimo ritmą ir sveikatos būklę.
1,5 val. skiriame klientams, juos konsultuojant ir kuriant personalizuotą čiužinio modelį. Parenkame iš 50.000 galimų variacijų. Daugiau nei 10 metų kuriame ir gaminame Lietuvoje, Vilniuje. Garantuojame aukščiausią kokybę, analogų rinkoje neturintį produktą – personalizuotą čiužinį – už įprastą rinkos kainą. išduodame garantinį ir personalizuoto čiužinio sertifikatą. Užtikriname nemokamą pristatymą Lietuvoje (su užnešimu).
#MiegoAmbasada – tai unikali studija, kurioje vizito metu priimamas tik vienas klientas (arba pora), todėl būtina registruotis iš anksto tinklalapyje

Diana Zasimauskienė (Dantų metodai)

Dantų metodai – tai mūsų šeimos odontologijos centras, skirtas visai Jūsų šeimai: gydome ir konsultuojame nuo mažylio iki senolio.

„Mūsų darbe labai svarbu atrasti individualų ryšį su pacientu, nes kiekvieno žmogaus klinikinė situacija, savimonė, temperamentas yra labai skirtingi. Būtina į visa tai atsižvelgti, kad būtų priimti teisingi sprendimai. Manau, tik taip galime pasiekti puikių rezultatų!”

Gyd. Darius Zasimauskas

TEIKIAME VALSTYBĖS
Kompensuojamos paslaugas
Mūsų klinikoje teikiama iš valstybinės ligonių kasos biudžeto kompensuojama dantų protezavimo paslauga.
Kompensuojamas paslaugas gali gauti:
Pensininkai
Vaikai
Neįgalieji
Asmenys, kuriems buvo taikytas gydymas dėl burnos, veido ir žandikaulių onkologinės ligos

Kaip gauti kompensaciją?
Tiesiogiai kreipkitės į savo šeimos bendrosios praktikos gydytoją poliklinikoje ar šeimos klinikoje, kuris išrašytų siuntimą ir užregistruotų Jus dantų protezavimo paslaugoms gauti;
Po registracijos iš karto su asmens dokumentu galite kreiptis į mus ir mes Jus registruojame dantų protezavimo darbams.

Kokia suma kompensuojama?
Dažniausiai suteikiama kompensacija yra iki 561,35 Eur, o išimtinais atvejais – iki 1727,20 Eur (nustato konsiliumas);
Vaikams iki 286,49 Eur, išimtinais atvejais iki 1727,20 Eur (nustato konsiliumas).
Nuo 2021 m. sausio 1 d. nebeliko dantų protezavimo eilės.

Edita Čiapienė (Kinesis)

KINESIS sveikatingumo studijoje atliekamas laikysenos ir sveikatos būklės vertinimas išskirtiniu kompiuterizuotu ir manualiniu būdu, stuburo, sąnarių problemų kompleksinis sprendimas:
• Kūno sistemų veiklos, ląstelių voltažo vertinimas, korekcija JAV mokslininkų patentuotu kompiuteriniu būdu;
• Laikysenos, asimetrijų vertinimas, įtemptų, spazmuotų, silpnų raumenų ir jų grandinių testavimas;
• Grupinės ir individualios treniruotės su mediko priežiūra;
• Gydomasis masažas;
• Kineziterapija; manualinė terapija; sąnarių mobilizacija; kineziologinis teipavimas;
• Raumenų elektrostimuliacija;
• Impulsinė magnetinio lauko terapija;
• Ląstelių Biomoduliacija (suardomas lėtinio skausmo, ligos uždaras ratas, „užkuriamas“ sveikimo procesas).

Gytis Leliukas (Pas Bobutę)

Pozityviai darome įtaką Jūsų sveikatai!!!
KANAPIŲ PRODUKTAI. Sukūrėme labai plačią pluoštinių kanapių produktų liniją, kurioje rasite ne tik arbatą ar baltymus, bet ir kūno priežiūros, pirties, sveikatos priežiūros priemones.
ARBATOS. Paragavę mūsų arbatų suprasite, kodėl mes jas pasirinkome. Esame atsirinkę aukščiausios kokybės, subtilaus skonio tradicines (baltąją, juodąją ir žaliąją arbatas), prieskonines ir įvairiausių žolelių arbatas.
PRIESKONIAI. Tarp plataus pasirinkimo grynų, natūralių prieskonių siūlome išbandyti ir mūsų sukurtus mišinius – natūralius, be druskų ir kvapiųjų medžiagų.
Jau 10 metų kasdien kuriame, ieškome, išbandome kažką naujo ir tuo dalijamės su Jumis.
BAS BOBUTĘ, tai natūralūs ir sveiki produktai iš žolelių, prieskonių, pluoštinių kanapių:
• Išskirtinės tradicinės arbatos, prieskoninės ir žolelių arbatos sveikatai.
• Prieskoniai ir išskirtiniai jų mišiniai;
• Pluoštinių kanapių produktai sveikatai, grožiui.
Konsultacijos, edukacijos apie kanapių ir kitų augalų naudą Jūsų sveikatai, panaudojimą.

Inga Išvari Urbonavičienė (Jogos Akademija)

Jogos užsiėmimai, stovyklos, asmeninės konsultacijos, programų sudarymas visapusiškam tobulėjimui/sveikimui, joga masažai.

Jogos Akademija – visapusiškam žmogaus lavinimui!

Mūsų vedami užsiėmimai sudaryti iš paprastų, visiems prieinamų pratimų, kurie turi nepaprastą, gilų poveikį žmogaus kūnui, protui ir dvasiai.
Savo komandoje turime kineziterapeutą, psichologę, senjorų jogos specialistę, tailandietiško masažo meistrę. Taip pat bendradarbiaujame su įvairiais holistinės medicinos ekspertais.
Būtent todėl galime padėti sveikti po traumų, operacijų, sunkių ligų. Taip pat spręsti įvairias psichologines ir emocines problemas. Siekiame padėti žmonėms išlaisvinti savo vidinį potencialą kokybiškam ir laimingam gyvenimui!
Akademijos pavadinimą pasirinkome ne veltui, nes tikime, kad joga – tai mokslas. Nuolatos studijuojame, dalinamės patirtimi ir dirbame kaip viena komanda. Jogoje turime daugiau nei 20 metų patirtį. Esame surinkę ne vienos mokyklos žinias ir stengiamės jas apjungti savo mokyme.

Turbūt vieninteliai Lietuvoje studijuojame ir pateikiame jogą nuo A iki Z!