Darius Kiaulakis (Personalizuotas.lt)

Glaustai:
Veido kaukės, SPA konsultacijos
Kontaktai:

Geresnė savijauta kasdien, kai sava čiužinio pusė pritaikyta asmeniškai. Ar žinojai, kad net vientisas dvigulis čiužinys gali turėti dvi skirtingas miegojimo puses pritaikytas JAI ir JAM? Pagaminsime tokį personalizuotą čiužini! Kaip?
Ant simuliacinės lovos sukuriame čiužinio modelį, pagal kiekvieno kliento individualias kūno ypatybes (ūgį, svorį, nugaros linkį, pečių juostą, klubų apimtį ir kt.), atsižvelgiant į kiekvieno iš jų įpročius, gyvenimo ritmą ir sveikatos būklę.
1,5 val. skiriame klientams, juos konsultuojant ir kuriant personalizuotą čiužinio modelį. Parenkame iš 50.000 galimų variacijų. Daugiau nei 10 metų kuriame ir gaminame Lietuvoje, Vilniuje. Garantuojame aukščiausią kokybę, analogų rinkoje neturintį produktą – personalizuotą čiužinį – už įprastą rinkos kainą. išduodame garantinį ir personalizuoto čiužinio sertifikatą. Užtikriname nemokamą pristatymą Lietuvoje (su užnešimu).
#MiegoAmbasada – tai unikali studija, kurioje vizito metu priimamas tik vienas klientas (arba pora), todėl būtina registruotis iš anksto tinklalapyje www.Personalizuotas.It

Miego Ambasada
Užupio g. 20-1, Vilnius (Užupio respublika)

Darius Kiaulakis #MiegoAmbasadorius
+370 600 99 666
Darius@MiegoAmbasada.lt
www.Personalizuotas.lt