Darius Kiaulakis (Personalizuotas.lt)

Glaustai:
Personalizuotų čiužinių sukūrimas ir gamyba, pagal kiekvieno žmogaus kūno sudėjimą, sveikatos būklę, miegojimo įpročius bei pageidavimus. Taip pat ir reikiamų formų bei matmenų..
Kontaktai:

Geresnė savijauta kasdien, kai sava čiužinio pusė pritaikyta asmeniškai. Ar žinojai, kad net vientisas dvigulis čiužinys gali turėti dvi skirtingas miegojimo puses pritaikytas JAI ir JAM? Pagaminsime tokį personalizuotą čiužini! Kaip?
Ant simuliacinės lovos sukuriame čiužinio modelį, pagal kiekvieno kliento individualias kūno ypatybes (ūgį, svorį, nugaros linkį, pečių juostą, klubų apimtį ir kt.), atsižvelgiant į kiekvieno iš jų įpročius, gyvenimo ritmą ir sveikatos būklę.
1,5 val. skiriame klientams, juos konsultuojant ir kuriant personalizuotą čiužinio modelį. Parenkame iš 50.000 galimų variacijų. Daugiau nei 10 metų kuriame ir gaminame Lietuvoje, Vilniuje. Garantuojame aukščiausią kokybę, analogų rinkoje neturintį produktą – personalizuotą čiužinį – už įprastą rinkos kainą. išduodame garantinį ir personalizuoto čiužinio sertifikatą. Užtikriname nemokamą pristatymą Lietuvoje (su užnešimu).
#MiegoAmbasada – tai unikali studija, kurioje vizito metu priimamas tik vienas klientas (arba pora), todėl būtina registruotis iš anksto tinklalapyje

Personalizuotas.lt (Miego Ambasada)
Užupio g. 20-1, Vilnius (personalizuotas.lt/map)

Darius Kiaulakis #MiegoAmbasadorius
+370 600 99 666
Darius.Kiaulakis@matrest.com
www.Personalizuotas.lt

 

Konsultacija kartais būna vertingesnė, negu pritaikytas čiužinys, nes galima atrasti blogus miegojimo įpročius ir juos pakeisti į gerus (gavus tinkamų žinių)..

 

Sprendžiame net tokius iššūkius…