Kęstutis Liegus (Biomedikos centras)

Glaustai:
Klausos aparatai, vežimėliai neįgaliesiems, regos prekės, medicinos ir odontologijos įranga.
Kontaktai:

Jau daugiau nei 20 metų UAB “Biomedikos centras” Lietuvos, Latvijos ir Estijos gydymo įstaigas ir privačius asmenis aprūpina reikalinga medicinine, estetikos, neįgaliųjų kompensacine ir odontologijos įranga, instrumentais bei medžiagomis.

Pirmaudami sparčiai tobulėjančių technologijų rinkoje nuolat plečiame produktų asortimentą, giliname žinias, tobuliname aptarnavimo kokybę. Esame pasiruošę įrengti pilnai sukomplektuotas gydytojo otorinolaringologo darbo stotis, tiekiame audiologinę įrangą bei priemones, skirtas pusiausvyros tyrimams, projektuojame bei pilnai įrengiame odontologinius kabinetus, mokymo klases, siūlome odontologinius panoraminius rentgenus ir kompiuterinius tomografus, mikroskopus, didinamuosius akinius specialistams, odontologinius instrumentus bei medžiagas, tiekiame chirurginius ir estetinius lazerius, esame įrangos ir priemonių neįgaliesiems tiekėjas, užtikriname operatyvų bei profesionalų tiekiamos įrangos aptarnavimą.

UAB „Biomedikos centras“ taip pat veikia kaip mažmeninis prekybos tinklas, kuriame kvalifikuoti specialistai gali parinkti ir pritaikyti klausos, regos ir judėjimo priemones. Bendradarbiaujame su patikimais tiekėjais tam, kad pasiūlytume Jums išskirtinius gaminius ir paslaugas.

„Biomedikos centras“ turi vienintelę akredituotą laboratoriją Lietuvoje, kurioje gaminami individualūs ausų įdėklai, kuriuos pristatome palyginti greitai, nes netenka gaišti laiko siunčiant juos iš laboratorijos į prekybos vietą. „Biomedikos centras“ – vienintelis „Phonak“ sertifikuotas pediatrijos klausos centras Lietuvoje, kuriame specialistai atlieka vadinamąjį realios ausies tyrimą. Tyrimo tikslas – kuo tiksliau sureguliuoti klausos aparatus, kad vaiko klausa taptų artimesnė normaliai klausai.

2019 metais duris atvėrė „Biomedikos centras“ įkurtas regą kompensuojančių produktų silpnaregiams ir akliesiems mažmenos tinklas „Akių sveikatos centras“. Kai įprastose optikose akinių parinkimas nebegelbėja, klientai pas mus randa tai, kas jiems vėl dalinai sugražina prarastus gebėjimus. Čia specialistai suteikia klientams informaciją apie regą kompensuojančius produktus, jų panaudojimą kasdienėje veikloje bei individualiai parenka ir pritaiko sprendimus pagal poreikį.

„Biomedikos centre“ judėjimo techninės pagalbos priemonės sudaro platų prekių asortimentą. Atstovaudami gerai pasaulinėje rinkoje žinomus gamintojus, savo klientams galime pasiūlyti kokybiškus ir inovatyvius produktus. Mūsų specialistai aktyviai dirba visoje Lietuvoje, todėl atvykstame pas klientus į namus, jei klientui nėra galimybės pačiam pas mus atvykti. Mes už JUDĖJIMO LAISVĘ

Biomedikos centras

Kęstutis Liegus
+37065781992
kestutis@biomedikoscentras.lt
www.biomedikoscentras.lt