Kristina Kairevičienė (Sveikis)

Glaustai:
Vitaminai, maisto papildai, maistinės paskirties prekės, kosmetika
Kontaktai:

SVEIKUVA teikiame farmacijos kompanijoms konsultavimo paslaugas, susijusias su vaistinių preparatų rinkodaros teisės suteikimu, atnaujinimu bei palaikymu, farmakologiniu budrumu, vertimais ir jų lokalizavimu Baltijos šalyse, Lenkijoje, Čekijoje, Vengrijoje bei kitose Rytų ir Centrinės Europos šalyse. Dirbame tiek su pavieniais projektais, tiek su tarptautinėmis organizacijomis. Turime įdiegtą kokybės valdymo sistemą, reguliariai audituojami savo partneri ų. Savo klientams užtikriname aukštą paslaugų kokybės lygį bei duomenų apsaugą, remiantis ES bendruoju duomenų apsaugos reglamentu (BDAR).
SVEIKIS specializuota vitaminų ir maisto papildų, medicininės paskirties prekių, kosmetikos elektroninė vaistinė www.sveikis.lt
Išsirinkti tinkamiausius maisto papildus ne visada paprasta, todėl dažnai keliamas klausimas, kokia pasirinkimo galimybė galėtų būti pati palankiausia. Rinktis tikrai turime iš ko, tačiau ne visada paprasta atrasti maisto papildus, kurie tiktų individualiam organizmui. Mes teikiame vaistininko konsultaciją elektroninėje vaistinėje www.sveikis.lt, bendradarbiaujame tik su patikimais tiekėjais, orientuojamės ne į pakuotės grožį, bet į kokybę, ekologiškumą, natūralumą.

UAB Sveikuva
Vytauto pr. 23, Kaunas LT-44352

Kristina Kairevičienė
+370 37 210 570
+370 37 271 111
info@sveikis.lt
www.sveikis.lt