Rasa Židonienė (Adsensum)

Glaustai:
Paprasti, natūralūs ir itin veiksmingi būdai bei priemonės savarankiškai palaikyti fizinę ir emocinę sveikatą. Jausmams - Minties lauko terapija, kūnui - mini batutai bellicon bei Lifeplus papildai. Jausmams ir kūnui - Young Living eteriniai aliejai. Rasa Židonienė – aukščiausio lygio Minties lauko terapijos terapeutė (TFT-advanced), sertifikuota bellicon trenerė.
Kontaktai:

Pristatau paprastus, bet neįtikėtinai efektyvius būdus ir priemones geroms emocijoms bei sveikam kūnui palaikyti.
Minties lauko terapija – greita, nesudėtinga, tačiau itin veiksminga technika nuraminti bet kokias neigiamas emocijas: baimė, fobija, pyktis, gėda, nerimas, kaltė, apmaudas ir pan. Ji sėkmingai taikoma tvarkantis su priklausomybėmis, reguliuojant valgymo sutrikimus ir sprendžiant įvairias kompleksines problemas.
Mini batutai bellicon – nepralenkiama priemonė saugiai, greitai ir efektyviai vienu metu pamankštinti visus kūno raumenis ir kiekvieną ląstelę. Šie batutai – vieninteliai pripažinti saugiais žmonėms su nugaros problemomis.
Pilnavertei mitybai rekomenduoju visiškai natūralius maisto papildus Lifeplus, o kasdieniam visapusiškam sveikatinimui – Young Living eterinius aliejus.
Su trupučiu nuoširdžios profesionalios pradinės pagalbos kiekvienas pajėgus toliau savarankiškai pasirūpinti savimi.

 

Adsensum

Rasa Židonienė
+370 686 50500
rasa@adsensum.lt
www.adsensum.lt