Zinaida Raškauskienė (Skinny)

Glaustai:
Šiuolaikiška grožio ir estetikos klinika
Kontaktai:

Mūsų tikslas – Jūsų amžinas grožis!
2013 metais įkurta SKINNY ESTETIKOS KLINIKA šiandien yra viena iš stipriausių klinikų Lietuvoje, kurioje atliekamos modernios neinvazinės procedūros. Mūsų teikiamų paslaugų dėka galite be sudėtingų operacijų atjauninti ir atgaivinti veido odą, ar patobulinti kūno linijas. Siūlome platų neinvazinių atjauninimo, lazerinio gydymo, figūros korekcijų bei riebalų mažinimo procedūrų pasirinkimą.
SKINNY klinikoje yra unikalus gydomasis Tesla Former aparatas, kurio dėka galite gydyti pažeistus audinius, aktyvuoti ir atpalaiduoti raumenis, numalšinti skausmą, gydyti ūminius raumenų skeleto skausmus ar kaulų patologinius pokyčius.
Klinikoje dirbanti specialistų komanda atsižvelgia į kiekvieno kliento poreikius ir pasiūlo individualų problemos sprendimą, tinkanti būtent Jums. Naudodami aukšto lygio medicinines žinias bei modernias technologijas, siekiame, kad kiekvienas pacientas gautų neprilygstamą komfortą ir pasiektų geriausius įmanomus rezultatus.
Užtikriname Jūsų individualių rezultatų ilgaamžiškumą, kiekvieną procedūrą atliekame naudodami tik pažangias technologijas ir priemones.

Skinny estetikos klinika – UAB Baltijos estetikos centras

Kokybės vadovė
Zinaida Raškauskienė
+370 649 33 444
zinaida@skinny.lt
www.skinny.lt